Doładunek

Ładunek w rękach fachowców na każdym etapie transportu? Z firmą spedycyjną Magellan to możliwe! Naszym Klientom oferujemy usługę doładunku!

W biznesie nic nie jest zawsze takie samo – każde zlecenie jest inne, bo zmieniają się Klienci, warunki, okoliczności. Dlatego nie zawsze to, co zwykle zajmowało całą naczepę – będzie jej wymagać też dziś. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, posiadającym do przewiezienia mniejsze pakunki, oferujemy doładunek.

Transport doładunkowy w swojej istocie jest usługą skierowaną do Klientów zainteresowanych przewozem towarów o nieco mniejszych gabarytach. W przypadku, gdy wielkość ładunku nie wymaga wynajęcia całego wozu, proponujemy dokooptowanie go do innego, dzięki czemu efektywnie wykorzystana zostanie cała powierzchnia naczepy.

Transport doładunkowy

Nasze samochody poruszają się na kilku stałych trasach liniowych, na których oferujemy doładunek o odpowiadających Klientowi parametrach. Każdorazowo dokładamy najwyższej staranności, by wielkość i zaplanowany termin transportu odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Państwu to rozwiązanie.

Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego i rzetelnego transportu doładunkowego na trasach polskich i zagranicznych – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania, dzięki któremu dalekie trasy staną się nieskomplikowane jak niedzielny spacer.

Magellan

ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
info@magellan-mtl.pl

Administracja, księgowość, finanse

Spedycje, kontakt z klientem

Obserwuj nas

© 2019 MAGELLAN | Polityka prywatności