O NAS

Firma spedycyjna Magellan

Firma spedycyjna Magellan składa się z grupy młodych ludzi, którzy – dzięki różnorodnemu doświadczeniu w wielu przedsiębiorstwach z branży spedycyjnej – byli w stanie stworzyć prężnie działającą firmę transportową, która obecnie współpracuje z licznymi krajami zarówno z Unii Europejskiej, jak i spoza wspólnoty.

Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim ciężkiej pracy oraz najwyższej jakości świadczonych usług, dzięki którym pozyskaliśmy sympatię i zaufanie zarówno naszych klientów jak i innych firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie!

Zdobyliśmy duże doświadczenie pracując zarówno w dużych korporacjach spedycyjnych jak i mniejszych, prywatnych firmach transportowych. Dzięki temu, wspierając się nawzajem, zawsze znajdujemy rozwiązanie każdej sytuacji.

Spedycja krajowa i międzynarodowa- Magellan

Nasze różnorodne doświadczenie oraz szeroki zakres usług sprawiają, że jesteśmy w stanie spełniać potrzeby klientów z różnych branż. Z naszą firmą współpracują zarówno wielkie korporacje o ogólnoświatowym zasięgu, jak i niewielkie, lokalne przedsiębiorstwa zajmujące się głównie transportem krajowym.Oczywiście tak szerokie spektrum świadczonych usług nie byłoby możliwe bez odpowiedniej floty oraz dobrze zorganizowanego systemu komunikacji – w naszej firmie spedycyjnej posiadamy i jedno, i drugie! Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a innowacyjne sposoby komunikacji zapewniają nam doskonały kontakt z klientami!

Naszą dewizą jest szybkość, solidność i rzetelność w działaniu. Gwarantujemy terminowość dostaw i bezpieczeństwo powierzonych ładunków

Jesteśmy profesjonalistami dlatego każdy z naszych klientów może liczyć na przewóz ekspresowy z gwarancją bezpieczeństwa.

Zadowolenie naszego klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze usługi są kompleksowe. Dzięki temu cenimy czas i pieniądze naszych zleceniodawców.

Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy stawiają na wysoką jakość świadczonych usług. Naszym priorytetem jest dobro i zadowolenie klienta. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych jego potrzeb.Naszymi klientami są zarówno firmy o zasięgu globalnym jak również te, które stawiają pierwsze kroki na rynku krajowym. Wspomagamy firmy produkcyjne i handlowe oraz importerów i eksporterów w organizacji transportu ładunków pomiędzy wszystkimi państwami Unii Europejskiej, Europy Południowej i Wschodniej.

Chcemy być alternatywą dla spedycyjnych molochów, wnosić świeżość, młodość i pasję. Pokazać, że przy odrobinie wysiłku, chęci i zaangażowania można osiągnąć sukces, wyznaczając nowe standardy pracy w branży spedycyjnej.

Cechuje nas niezawodność, elastyczność i wysoka odpowiedzialność.

Magellan

ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
info@magellan-mtl.pl

Administracja, księgowość, finanse

Spedycje, kontakt z klientem

Obserwuj nas

© 2019 MAGELLAN | Polityka prywatności